, , ,

Silent Dance & Gong – DJ Ivo Malm & Gongimeister Tiina Karjatse

45,00 

Pühapäeval, 4. augustil 2024, kell 18:00 – 21:00

Saadavus: 18 laos

NB! Gongirännak toimub lamades. Võta endaga kaasa kõik, mis teeb Su pikutamise võimalikult mõnusaks ja nauditavaks – pehme matt, lambanahk, soe pleed, padjake, mugavad riided. Võta kaasa ka veepudel ning kaustik ja kirjutusvahend oma mõtete või nägemuste ülestähendamiseks. Saalis on õhutemperatuur sama mis õues. 

Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. 

Tule kohale paar tundi varem, et mõisa päikeseterrassil tutvuda täielikult uuenenud mõisakohviku menüüga! Suviselt värskes valikus on ka vegan road!

NB!  Osalejate arv on piiratud!

Oled oodatud kogema ja tajuma!

 


♫ DJ – Ivo Malm & Gongidel – Tiina Karjatse


 

Oled oodatud sügavate ürgsete orgaaniliste ja meloodiliste helide tantsurännakule Kirna Mõisa väekas pargis võimsate pärnade, kuuskede, tammede all. Tantsime end loodusega üheks, ammutame endasse väekat energiat maast, puudest, õhust ja päikesest. Loome ühenduse ja häälestume rõõmule, ehedusele, iseendaks olemisele. Tantsurännakul Silent Dance kasutame kõrvaklappe.

Tantsurännakule järgneb gongilõdvestus ja helirännak mõisasaalis. Gongihelides lõdvestudes puhastume ja avardume, et kutsuda oma ellu suuremat teadlikkust, tasakaalu ja harmooniat suhetesse.

Kirna mõisahoonet ja parki arvatakse maailma viie ürgjõulisema loodusliku paiga hulka. Kirna mõisas on koha leidnud loodusravi ja tervenduskeskus.

Tantsurännakule viib Sind DJ ning erinevate sündmuste ja festivalide kaaskorraldaja Ivo Malm. Ivo sõnul olles koos ühises ajas ja ruumis tõstvate muusikahelide keskel, võime kogeda naudingut ning rõõmu. Läbi tantsu ning liikumise saame vabastada pingeid, mis on kehasse kogunenud ning vajavad turvalist ruumi ja lõdvestust, et vabaneda. Tema salvestusi saab kuulata Soundcloudist

Gongirännakul loob ja hoiab helide ruumi gongimeister Tiina Karjatse.

GONG on võimsa ja kõikehõlmava kõlaga püha pill, maailma üks vanimatest instrumentidest, mis aitab oma müstilise ja ülemhelide rikka kõlaga saavutada sügavat lõdvestumise seisundit. Hommikumaa filosoofia järgi aitavad GONGI orgaanilised helid vabaneda hirmudest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest. Sukeldudes gongihelide ookeani, lahustuvad meid igapäevaelus painavad küsimused ja probleemid. GONGI helid tasakaalustavad organismi viies aju alfa – teeta tasanditele. See aitab aga kaasa loovuse suurenemisele ja mitmekordistab immuunsussüsteemi aktiivsust. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioon, mida kiirgame endast väljapoole. Läbi gongihelide saame oma vibratsiooni korrastada, muuta ja tasakaalustada. Nii on väga levinud tagasiside gongimeditatsioonidelt ja -tseremooniatelt, et inimesed tunnevad end peale seda puhanuna, värskena, näevad probleemidele lahendusi, leiavad küsimustele vastuseid, kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust, inspiratsiooni – ja loovusepuhanguid.

Sündmuse info

Kuupäev: 4 august 2024

Algus: 18:00

Lõpp: 21:00

Asukoht: Kirna Mõis

Shopping Cart
Scroll to Top