Pargi külastus

Kirna looduspark

 

Neile, kes tunnevad huvi loodusravi vastu, on Kirna looduspark hästi tuntud inimese bioloogilisi rütme toetava loodusliku fooni tõttu. Maapinna geoloogiliste kaartide järgi on kindlaks tehtud, et Kirna asub suure murrangulõhe kohal. Kuuldused pargi positiivsest mõjust on levinud ka Eestist väljapoole. Sagedased on külastajate grupid Euroopast, aga käidud on isegi Brasiiliast ja Tiibetist.

Tänapäeva inimese kõige levinumaks probleemiks on stress, mis põhjustab ka palju muid haigusi. Just stressi leevendamisel on Kirna looduspargis viibimine näidanud häid tulemusi. Kuigi Kirna looduspargi positiivne mõju pole alati lõpuni seletatav, nõustume ilmselt sellega, et teatud kohtadel on inimese tervisele eriliselt hea toime. Usume, et Kirna pargi mõju kogemiseks saab ka inimene ise palju ära teha. Soov ja valmisolek oma probleeme lahendada ning usaldus looduselt pakutav abi vastu võtta peaks pargis viibimise mõju suurendama. Kasuks tuleb ka kannatlikkus: kontakt loodusega ei pruugi taastuda kiiresti, kuid seda püsivamad on tulemused.

Kasutagem siis seda, mida meie oma loodus meile pakub!

Park on avatud iga päev kõigile soovijatele. Olete teretulnud parki jalutama ja pinkidele istuma. Kui kuulate oma keha, siis juhatab intuitsioon teid just teile sobivale pingile.

Eelmisel aastal külastas Kirna mõisa ja parki üle 10 000 inimese ja 2017. aastal valis Eesti ametlik turismiinfoportaal “Puhka Eestis” Kirna mõisa kümne kõige põnevama paiga hulka Eestis, ning 2018 aastal kümne kõige ainukordsema paiga hulka Eestis.

NB! Austagem teisi pargikülastajaid ja ärge võtke palun lemmikloomi parki kaasa.

 

Ekskursioonid

Pakume huvilistele ekskursioone ja temaatilisi loenguid. Pargis tutvustatakse tervendava mõjuga kohti ning selgitatakse loodusliku tervenemise aluseid. Kõikidel külastajatel on võimalik samas ka ise tunnetada nimetatud kohtade mõju. Ekskursioonide ja loengute ajad palume eelnevalt kokku leppida, selleks vajutage palun allolevat nuppu. Tänupanus ekskursioonide ja loengute eest on vabatahtlik annetus vastavalt võimalustele. Ekskursioonil osaleva rühma suurus algab kümnest inimesest.

Ekskursioonile registreerimine

Millal soov tulla


Toitlustus *
Ei soovi toitlustustSoovime toitlustust

Ekskursioonile registreerimine

 

Konsultatsioonid

Pakume konsultatsioone kõigile soovijatele. Nõustamise käigus külastatakse tervendava mõjuga tsoone ning jagatakse selgitusi. Üks tervenduskuur pargis võtab aega keskmiselt kaks kuni neli tundi. Olenevalt probleemi raskusastmest saadakse abi ühest kuni kümnest külastuskorrast. Vajalik on eelregistreerimine, mis tuleks teha vähemalt kolm päeva enne pargi külastust, et jõuaksime Teile kinnituse saata. Raskemate juhtumite puhul on kindlasti soovitatav individuaalne konsultatsioon. Oma muredega võib meie poole pöörduda igaüks. Kõige olulisem on usk ja tahe tervenemisse ning valmisolek oma eluviisi ja mõttemustreid muuta. Oleme toeks muutmisel oma suhtumist ümbritsevasse, eneseusu ja sallivuse suurendamisel, aitame vähendada hirmu homse päeva ees ja maandada stressi. Armastagem, andestagem ja olgem salliv kõigi ja kõige suhtes, sest see, mida me endast välja kiirgame, tuleb meile ringiga tagasi.

Personaalne juhendamine

Millal soov tulla


Personaalne juhendamine

 

Hea külastaja,

põlisrahvad usuvad energiavahetusse. Kui looduselt midagi võtta, tuleb talle alati midagi vastu kinkida. Näiteks indiaanlased puistavad tänutäheks maha tubakat ja maisijahu kui murravad puult oksa või võtavad maast kivi. Samamoodi toimib ka taotlusega tehtud heategu, nagu näiteks prahi koristamine metsa alt või annetus looduse hüvanguks.

Kõigile alati avatud Kirna loodusparki on siiani hoitud korras ainult külastajate annetustest. Teie panus võimaldab hoida meie uksed igapäevaselt avatud ja laiendada korrastatud pargiala.

Kõik, mis annad, tuleb looduse poolt mitmekordselt tagasi.

Iga euro on abiks. Annetuskarp asub mõisahoone peauksest sisenedes paremat kätt esimese siseukse ees.

Annetuse võimaluste kohta leiad lisainfot siit.

Suur aitäh, hea toetaja!


Kirna keskus on kogukondlik algatus, tegutseb vabatahtlike toel ning rahastatakse ainult annetustest.