, , ,

Osho Aktiivmeditatsioon Kirna mõisas – Dali Karat

25,00 

Teisipäev, 23. juuli 2024, kell 19:00 –  20:30

Saadavus: 4 laos

NB! Võta endaga kaasa joogamatt ja pleed ja pane selga mugavad riided. Võta kaasa ka veepudel ning kaustik ja kirjutusvahend oma mõtete või nägemuste ülestähendamiseks. Saalis on õhutemperatuur sama mis õues. 

Aktiivmeditatsioonist võib osa võtta igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. 

Tule kohale paar tundi varem, et mõisa päikeseterrassil tutvuda täielikult uuenenud mõisakohviku menüüga! Suviselt värskes valikus on ka vegan road!

NB!  Osalejate arv on piiratud!

Oled oodatud kogema ja tajuma!

 


⚜️ JUHENDAJA – Dali Getter Karat


 

MIS ON OSHO AKTIIVMEDITATSIOONID?

★ Meditatsioonid, mis pole lihtsalt paigal istumine
★ Meditatsioonid, mis loovad tugeva maanduse ja rahu
★ Meditatsioonid, mis päriselt toimivad meditatiivse seisundi loomiseks
★ Meditatsioonid, mis on teaduslikult kokku pandud

Valgustunud meister Osho on andnud maailmale suure pärandi, nende seas 12 teaduslikult kokku pandud Aktiivset Meditatsiooni. Kuigi iga meditatsioon selles 12’ses pundis on oma iseloomu, mõju ja intensiivsusega, kannavad nad kõik ühte eesmärki – luua inimeses meditatsiooni seisund, võimaldada vaatleja positsiooni ning lubada kõike, mis on.

Tegemist on imeliste vahenditega, mille kaudu jõuda kiires ja tempokas maailmas iseenda sügava rahuni. Sest meditatsioon on midagi muud kui vaikuses istumine. See on seisund, mitte tegevus. Aga seisundisse jõudmiseks on vaja õigeid asju teha… Seda Osho Aktiivmeditatsioonid võimaldavad.

Osho Aktiivmeditatsioonid kestavad 60 minutit (va üks, mis kestab 65 minutit), koosnevad mitmest osast ning on üldiselt sobilikud kõigile. Erinevad meditatsioonid on erinevate intensiivsustega, luues erinevaid meditatsioonikogemusi.

OSHO AKTIIVSED MEDITATSIOONID SOBIVAD SULLE, KUI SOOVID:
★ Suuremat ühendust iseendaga
★ Tulla välja kiirustavast pinnapealsest energiast
★ Saavutada pühalik ja neutraalne vaatleja-positsioon
★ Luua sügavamat tähendust ja mõtestatust oma elule
★ Kogeda kergust, rõõmu, õnnetunnet

 

KES ON JUHENDAJA DALI GETTER KARAT?
Olen õnnekoolitaja ja erinevate teadlikkust tõstvate kursuste looja, podcaster ning retriitide korraldaja, avalik esineja ning sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ja Osho Aktiivmeditatsioonide juhendaja. Olen õppinud nii Rännaku teraapiat, eeterlike õlide aroomimaailma, läbinud palju psühholoogiaalaseid, manifesteerimise ja teadlikkuse koolitusi.

Tänu Osho Aktiivmeditatsioonidele olen kogenud erakordseid energiate liikumisi, kirjeldamatut rõõmu ja eraldatuse kadumist, totaalset vaikust, usaldust ja neutraalse vaatleja positsiooni. Need on aidanud mind raskustest välja ja tuletanud kergushetkedel meelde alandlikkust, hoidnud tasakaalukama ja mõttepuhtamana.

Mul on au juhendada Osho Aktiivmeditatsioone, hoidmaks ruumi ka teistele, kes soovivad läbi nende imeliste meditatsioonide liikuda lähemale iseendale, vaikusesse ja neutraalsesse vaatlejasse.

KUIDAS TULLA TUNDI?
★ Tule kohale võimalikult täpselt, sest tund algab meditatsiooni juhendiga, umbes 19:20 alustame meditatsiooniga. Poole pealt või hilinemisega pole võimalik meditatsiooniga liituda.
★ NB! Kui oled rase, siis palun anna mulle sellest eelnevalt teada. Siis saan valida rahulikuma meditatsiooni või paluda Sul oma arstiga konsulteerida.
★ NB! Osho Aktiivmeditatsioonid on mõeldud tegemiseks alates 18. eluaastast.

Sündmuse info

Kuupäev: 23 juuli 2024

Algus: 19:00

Lõpp: 20:30

Asukoht: Kirna Mõis

Shopping Cart
Scroll to Top