,

Kõhule pai | PINK 42

29,00 

TIIGRISILM,|LAAVAKIVI,|PUNANE JASPIS,|MOOKAITE,|DALMAATSIA JASPIS,|KIRNA VÄESÜMBOL (hõbe 925)

 

Hästi toimiv ja keeruline ainevahetus on inimese organismi elutegevuse alus. Selle käigus lõhustatakse toitained, toimub seedimine ja imendumine, energia tootmine ning mittevajaliku väljutamine. Ainevahetus ehk metabolism on kõikidel inimestel identne, kuid kuna erinevate ensüümide aktiivsus on erinev, on ka selle kiirus erinev.
Korras ja toimiv ainevahetus tagab hea seedimise ja tugeva immuunsuse. Siis on enesetunne hea, nahk puhas ja on piisavalt energiat.

TIIGRISILM – Tiigrisilm toetab eluga edasi liikumist, annab julgust realiseerida ideed, turgutab enesekindlust ning aitab leida ühendust isikliku väega. Teda peetakse ka õnne ja edu kristalliks, tuues küllust ja tõmmates ligi raha. Tema abiga kasvav julgus ja motivatsioon aitavad olla edukas kõiges, mis ette võtad. Ta muundab hirmud ja negatiivsed tunded positiivseks energiaks ja enesekindluseks, tõstes vitaalsust ja aktiivsust. Ta aitab vajalikul hetkel teha seda esimest julget sammu hoides meele keskendunud ja eesmärgid selgelt silme ees.  Kaitsekivina aitab ta püsida keskmes ning hoiab eemal teiste negatiivsed energiad.

LAAVAKIVI – Laavakivi on kaitsev, maandav, puhastumist ja muutuseid soosiv ning toetav kristall.  Usutakse, et ta tugevdab ühendust Maaga ja annab tugevust ja tarkust ka kõige raskematel hetkedel. Laavakivi peetakse uuestisünni kiviks, mistõttu aitab ta vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja ebatervislikest kiindumustest.  Ta lahustab viha ja laeb positiivsusega. Soovikorral võid laavakivile lisada paar tilka eeterlikku õli.

PUNANE JASPISPunane jaspis on naiseliku energiaga, mustrite muutmist, eluga edasiliikumist ning turva- ja kuuluvustunnet soosiv kristall. Omab ka kaitsvaid omadusi.
Ta kosutab ja toetab ning annab rahu, leppimise ja teadmise, et oleme terviku osa ja et eraldatust ei ole olemas. Tema tuline välimus on kui adrenaliinisüst vajamineval hetkel, inspireerides sind olema positiivne ja elurõõmus ning näidates lahendusi oma unistuste ja eesmärkide elluviimiseks.

MOOKAITE – Mookaite toetab valikute langetamist, enda vajaduste mõistmist ning nende eest hoolitsemist. Parandab enesehinnangut, loob tasakaalu sisemise ja välimise vahel ning aitab eluga edasi liikuda. Usutakse, et tema kohalolu aitab teha otsuseid, mis peegeldavad meie soove, mitte hirme. Ta on hingele nagu üks kosutav tassike espressot, andes energiat ja tuues endaga kaasa uusi ideid, kasvatades entusiasmi ja positiivsust. Ta programmeerib ümber mittevajalikud harjumused ja julgustab astuma enda jaoks ebamugavat kuid vajalikku sammu.

DALMAATSIA JASPIS – Tema ergas ja positiivne välimus soosib mängulisust, elurõõmu ja lapsemeelsust. Ta aitab vabaneda ohvrirollist, andestada endale ja teistele ning soosib positiivsust ja austust elu vastu. Mustad täpid temas on Turmaliin, mis teeb temast äärmiselt tugeva kaitse- ja negatiivsust maandava kivi. Suurepärane kaaslane ülemõtlejale, harmoniseerides emotsioone ja lõhkudes maha enda tekitatud barjäärid.

KIRNA VÄESÜMBOL – Kannab endas positiivset ja tasakaalustavat energiat ning kinnitab, et sa oled siin maailmas kaitstud ja armastatud.

*Kui sul tekkis küsimusi rohkem kui siin on vastuseid, oled väga oodatud külastama Kirna mõisaparki. Soovi korral lepi eelnevalt kokku isiklik konsultatsiooniaeg siin.

Randme ümbermõõt

13 cm, 14 cm, 15 cm, 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm

Sulle võib meeldida ka…

 • Käevõrud

  Rahulolu | PINK 39

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Käevõrud

  Leplikkus | PINK 35

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Käevõrud

  Hingamise vägi | PINK 38

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Käevõrud

  Vabanemine | PINK 16

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart
Scroll to Top