,

Kurgutšakra

29,00 

LABRADORIIT,|AMASONIIT,|AAFRIKA TÜRKIIS,|KIRNA VÄESÜMBOL (hõbe 925)

 

Tootekood: kurgutsakra Kategooriad: , Sildid: , ,

Kõik mis on seotud eneseväljendamise ja tahtega, asub kurgupiirkonnas. Siin saab hääle sinu südamesoov ning teadlik tahe ja siin jagad sa teistega oma sisemaailma. Kui hirm ja uskumused hoiavad sind sageli tagasi, siis kindel soov ja tahe aitavad sul siiski oma eesmärke saavutada ja vajalikke muudatusi enda ellu tuua.

Sa oled tasakaalus kui suudad oma mõtteid ja tundeid väljendada selgelt ja siiralt. Sinu kõne on selge ja arusaadav ning sind kuulatakse. Sa tead, mis hetkel vaikida ja oskad öelda “ei”. Sul on eesmärgid ja motivatsioon neid ellu viia. Sa julged elada, sul on oma arvamus ja oskad kõnelda avameelselt ka ebamugavatel teemadel.

LABRADORIIT – usutakse olevat vaimne, müstiline, kaitsev ning intuitsiooni võimendav kristall. Ta on sisemiste teadmiste ja taipamiste sümbol, hajutades kõikvõimalikud illusioonid ja võimaldades näha asja tegelikku olemust. Ta aitab olla kontaktis iseendaga ja kuulata paremini oma sisemist häält. Ideaalne kaaslane muutustega toime tulemiseks, andes jõudu ja suurendades usku endasse. Ta aitab lahustada hirmu ja ebakindlust, suurendab sisemist tasakaalu ning hoiab eemal sobimatud energiad. Ta on positiivne kristall, avades soovikorral ukse müstilisse maailma.

AMASONIIT – armastatakse öelda, et kivi valib sinu, mitte vastupidi. Kui sinu ellu on leidnud tee amasoniit, on see märk, et sa vajad oma ellu rohkem ausust ja tõde, isegi kui see teeb haiget. Usutakse, et oma kohalolekuga tuletab ta meelde, et on aeg oma hääl kuuldavaks teha. Ta soosib tunnete väljendamist, oma tõe rääkimist ning selle järgi elamist. See imeline sinakasroheline kaaslane aitab ületada hirmud, mis on seotud igasuguste hinnangutega, et saaksid vabalt väljendada oma tõelist sisemist tõde. Ja mis peamine, ta õpetab seda tõde armastama. Ta on ka universaalse armastuse kivi ja tasakaalustab nii nais- kui meesenergiat ja kaitseb elektromagnetkiirguse eest.

AAFRIKA TÜRKIIS– Aafrika türkiis on positiivsete muudatuste ja uute võimaluste kristall. Ta annab sisemise tarkuse ja julguse seista silmitsi muutustega ning toetab seatud eesmärkide saavutamist. Usutakse, et ta aitab leevendada meeleolukõikumisi ja toetab positiivset ja õnnelikku ellusuhtumist. Koos temaga oled avatud ja näed nähtamatut, mõistad minevikku ja ei lase end hirmudel tagasi hoida.

KIRNA VÄESÜMBOL – Kannab endas positiivset ja tasakaalustavat energiat ning kinnitab, et sa oled siin maailmas kaitstud ja armastatud.

*Kui sul tekkis küsimusi rohkem kui siin on vastuseid, oled väga oodatud külastama Kirna mõisaparki. Soovi korral lepi eelnevalt kokku isiklik konsultatsiooniaeg siin.

Suurus

S (randme ümbermõõdule 14 cm), M (randme ümbermõõdule 16 cm), L (randme ümbermõõdule 18 cm)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top