,

Hingamise vägi | PINK 38

29,00 

LABRADORIIT,|AMASONIIT,|TIIGRISILM,|MÄEKRISTALL,|KIRNA VÄESÜMBOL (hõbe 925)

 

Tootekood: pink38 Kategooriad: , Sildid: , , , , ,

Hingata tähendab elus olla ja iga hingetõmme on meie elu toit. Sisse hingates võtame me avasüli endasse välismaailma ja välja hingates anname osakese enda sisemaailmast vastu. See on jagamine, vahetamine, usaldamine. Me kõik jagame ju sama õhku! Hingamisel ei ole piire ja iga hingetõmme muutub sujuvalt järgmiseks. Sisse hingates peavad kopsutiivad avarduma ja laienema. Seega häirib kopsutööd kõik, mis piirab ja takistab avardumist, arengut, kasvamist. Selleks võib olla ülihoolitsev vanem, klammerduv elukaaslane või iseenda sügav hirm. Ka üldine elujõu puudus, depressioon ja tugev enesehaletsus võivad tuua häireid kopsude töösse. Mida sügavam ja rahulikum on su hingamine, seda suurem on soov elada. Mida paremini oled seadnud paika suhtlemise piirid, seda vabamalt sa hingad. Mida rohkem elad südame järgi ja teed asju, mis just sind õnnelikuks teeb, seda nauditavam iga hingetõmme on.

LABRADORIIT – usutakse olevat vaimne, müstiline, kaitsev ning intuitsiooni võimendav kristall. Ta on sisemiste teadmiste ja taipamiste sümbol, hajutades kõikvõimalikud illusioonid ja võimaldades näha asja tegelikku olemust. Ta aitab olla kontaktis iseendaga ja kuulata paremini oma sisemist häält. Ideaalne kaaslane muutustega toime tulemiseks, andes jõudu ja suurendades usku endasse. Ta aitab lahustada hirmu ja ebakindlust, suurendab sisemist tasakaalu ning hoiab eemal sobimatud energiad. Ta on positiivne kristall, avades soovikorral ukse müstilisse maailma.

AMASONIIT – armastatakse öelda, et kivi valib sinu, mitte vastupidi. Kui sinu ellu on leidnud tee amasoniit, on see märk, et sa vajad oma ellu rohkem ausust ja tõde, isegi kui see teeb haiget. Usutakse, et oma kohalolekuga tuletab ta meelde, et on aeg oma hääl kuuldavaks teha. Ta soosib tunnete väljendamist, oma tõe rääkimist ning selle järgi elamist. See imeline sinakasroheline kaaslane aitab ületada hirmud, mis on seotud igasuguste hinnangutega, et saaksid vabalt väljendada oma tõelist sisemist tõde. Ja mis peamine, ta õpetab seda tõde armastama. Ta on ka universaalse armastuse kivi ja tasakaalustab nii nais- kui meesenergiat ja kaitseb elektromagnetkiirguse eest.

TIIGRISILM – Tiigrisilm toetab eluga edasi liikumist, annab julgust realiseerida ideed, turgutab enesekindlust ning aitab leida ühendust isikliku väega. Teda peetakse ka õnne ja edu kristalliks, tuues küllust ja tõmmates ligi raha. Tema abiga kasvav julgus ja motivatsioon aitavad olla edukas kõiges, mis ette võtad. Ta muundab hirmud ja negatiivsed tunded positiivseks energiaks ja enesekindluseks, tõstes vitaalsust ja aktiivsust. Ta aitab vajalikul hetkel teha seda esimest julget sammu hoides meele keskendunud ja eesmärgid selgelt silme ees.  Kaitsekivina aitab ta püsida keskmes ning hoiab eemal teiste negatiivsed energiad.

MÄEKRISTALL – Nii tavaline aga samas nii eriline. Mäekristall on võimas energiajuht ning seetõttu aitab hästi luua ühendust oma hingega, toetab puhastumist, selgust, vaimsust ja tervenemist. Usutakse, et mäekristall on planeedi kõige võimsam tervendaja: laadides, salvestades, vabastades ja muundades energiaid. Teda on võimalik programmeerida sinu tõeliste soovide ja kavatsustega ja ta aitab need ellu tuua. Suurendab keskendumisvõimet, toob selgust ja eemaldab blokeeringud, et energia saaks vabalt voolata. Parandab mälu ja tervendab kogu keha, avab meele ja aitab näha asju teise nurga alt. Ta võngub sinuga samal lainel ja laeb endasse kõik sinuga seonduva, seega on oluline mäerkistalli sagedasti puhastada. Võimendab teiste kristalllide omadusi.

KIRNA VÄESÜMBOL – Kannab endas positiivset ja tasakaalustavat energiat ning kinnitab, et sa oled siin maailmas kaitstud ja armastatud.

*Kui sul tekkis küsimusi rohkem kui siin on vastuseid, oled väga oodatud külastama Kirna mõisaparki. Soovi korral lepi eelnevalt kokku isiklik konsultatsiooniaeg siin.

Randme ümbermõõt

13 cm, 14 cm, 15 cm, 16 cm, 17 cm, 18 cm, 19 cm, 20 cm

Sulle võib meeldida ka…

 • Käevõrud

  Kroontšakra

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Käevõrud

  Looming | PINK 7

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Käevõrud

  Uus elu | PINK 20, 21

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Käevõrud

  Enese väljendamine | PINK 25

  29,00  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart
Scroll to Top