Kirna
mõis ja park

Gruppidele (alates 15 inimest)

 

  Tulbifestivalile registreerimine

  Tasumine *
  EttemaksuarvegaKohapeal (kaardiga/sulas)


  Millal soov tulla

  Grupi suurus *


  Lisateenused:
  Mõisapargi ekskursioon giidiga - 90€ (17, 18, 19, 25, 26 mail 150€)
  Energiapargi tutvustus giidiga - 90€ (17, 18, 19, 25, 26 mail 150€)


   

  Soovime grupitoitlustust
  toekas supp koos seemneleiva, sooja kukli ja maitsevõiga - 7€ / inimene
  röstitud kanakints ürdiriisi ja värske salatiga, seemneleib, maitsevõi - 12€
  dessert + kohv/tee - 6€ / inimene

   

  Tulbifestivalile registreerimine

  • grupi külastushind 8€ / inimene (ette registreerimata gruppidel 10€ / inimene)
  • ekskursioon 90€ grupi kohta, sõltumata grupi suurusest (lisateenus)
  • giiditeenust pakume eesti, vene, soome ja inglise keeles
  • 17, 18, 19, 25, 26 mail ekskursioon 150€ grupi kohta (sõltumata grupi suurusest)  
  • grupitoitlustus 6€/7€/12€ inimese kohta, sõltuvalt valitud menüüst (lisateenus) 

  Tasutud ettemaksuarve tagab grupile järjekorrata sissepääsu ja ettetellitud lisateenused kokkulepitud ajal.

  Kui soovid tellida giiditeenuse ja/või grupitoitlustuse kindlaks kuupäevaks ja kellaajaks aga ei tea veel täpset osalejate arvu, siis broneeringu saab kinnitada tasudes ettemaksu ainult giiditeenuse eest ja/või toitlustuse eest 90€ lauatasu, mis jääb ettemaksuks toitlustuse eest. Täpne inimeste arv tuleb meili teel teatada 3 päeva enne külastust. Külastustasu saab soovi korral maksta ka kohapeal.

  Tellitud teenuste kinnitamiseks väljastatud ettemaksuarve maksetähtaeg on 30 päeva enne külastust. Broneeringut saab tasuta tühistada kuni 30 päeva enne külastust, hilisemal tühistamisel broneerimistasusid ei tagastata.

  Mõisapark on avatud iga päev 10 – 20

  Olete oodatud!

  NB! Piltide jagamisel sotsiaalmeedias kasutage hashtag-e: #kirnatulbid ja #kirnamõis

   

  Kirna mõis soovitab:

  Kirna mõisast vaid 4 km kaugusel, vaiksel metsalagendikul, asub alpakakasvatustalu Wile Farm. Talus kasvavad Lõuna-Ameerikast pärit armsad ja pehmed villaloomad alpakad. Pererahvas tutvustab meeleldi enda hoolealuseid ja tegemisi ka grupikülastajatele. Külastuse käigus räägitakse värvikaid lugusid alpakadest ja nende elust. Farmi villatoas näeb, mida ja kuidas alpakavillast teha saab. Külastus kestab u 1-1.5 tundi. Rohkem infot leiab farmi kodulehelt www.wile.ee.

   

  KKK

  • Kui kaua võiks kohapeal aega planeerida?

  Oleneb soovidest ja valikutest – Ringkäik giidiga mõisapargis kestab ca  45min. Grupitoitlustusele võib kuluda kuni 45min. Tulbiväljade nautimine min 1h. Tihtipeale soovivad inimesed seejärel Kirna mõisapargi energiaallikatele ennast laadima jääda. 

  • Me pole Kirna mõisas varem käinud ja sooviks Tulbifestivali külastuse ajal kogeda ka kuulsaid Kirna mõisa tervendavaid pinke.

  Jah, see on võimalik, aga kogemus võib jääda tagasihoidlikuks, kuna Tulbifestivali ajal võib viibida pinkide ümber samal ajal mitusada inimest (eriti nädalavahetustel) ja energiate tunnetamine või osutuda väljakutseks 🙂 Samuti võivad pinkide juures olla järjekorrad. Soovitame tulla Kirna mõisa tervendavaid pinke kogema pärast Tulbifestivali lõppu, alates 19. juunist. Selleks saate grupibroneeringu teha siit.

  • Millal oleks parim aeg tulbiväljade külastamiseks?

  Tulbid kasvavad Kirna mõisapargis looduslikes tingimustes ja puhkevad õide tavaliselt mai keskel. Tulpide õidepuhkemise kohta saab jooksvalt infot Kirna mõisa Facebooki lehelt. Maikuu kolmandal ja neljandal nädalavahetusel on mõisapargis harilikult väga palju rahvast. Mõnevõrra rohkem privaatsust pakub tulbiväljade külastus tööpäevadel. Kirna mõis on suvisel ajal Järvamaa külastatavaim vaatamisväärsus! 

  • Kas peaksime grupikülastuse registreerima ka siis, kui me ei soovi tellida giiditeenust ja/või grupitoitlustust?

  Kõikidel gruppidel üle 15 inimese soovitame registreerida läbi käesoleva vormi (ka need, kes ei telli giiditeenust ja/või grupitoitlustust), sest ainult siis laieneb teile grupipileti soodustus (kohapeal päevapilet 10€/in) ja saame garanteerida teie bussile parkimisvõimaluse