Loading Sündmused

Saabuvad Sündmused › Töötoad

Sündmused Search and Views Navigation

august 2019

Loeng-töötuba. Hapendame terviseks!

Kolmapäev, 28. aug., kell 16:0018:00
Kirna mõis, Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map

Uued teadmised panevad meid üha rohkem keskenduma just toidule ning seedimise toetamisele. Ning lihtsaim viis seda teha, on tõsta ausse taas vanade eestlaste hapendamise traditsioon. Loengus räägime, mida ja kuidas hapendada ning miks see ikkagi meie tervisele hea on. Lisaks teooriale teeb koolitaja läbi praktilised hapendamise sammud ning loomulikult maitseme juba valmis hapendatud köögivilju.

Loe edasi »

september 2019

Töötuba. Väemaalimine – Sven Saag & Katrin Valdre

Kolmapäev, 04. sept., kell 12:0016:00
Kirna mõis, Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map

Põgus retk sinu sisemaailma, reisivarustuseks pintsel ja värvid, reisikaaslasteks kunstnik, rännakuks Kirna park. Eelnev maalimisoskus pole oluline, tähtsam on sinu avali olek.
Maalimise ettevalmistuseks saame sõbraks Kirna looduspargiga, teeme sissejuhatava jalutuskäigu, vaatame üle pargi teerajad, pingid, leiame oma lemmikpaiga. Saame osa looduse ja maa energiast.

Loe edasi »

Lamamiskontsert. Helirännak – Südamega hingamine

Kolmapäev, 04. sept., kell 18:3020:30
Kirna mõis, Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map

Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

Loe edasi »
+ Export Events