Loading Sündmused

Saabuvad Sündmused › Liikumine

Sündmused Search and Views Navigation

juuli 2019

[Kohad täis!] Treening. Pop-up jooga Kirna mõisas – Kristi Kirss

Esmaspäev, 29. juuli, kell 18:0019:30
Kirna mõis, Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map

Sobib sulle, kui oled enne joogaga tegelenud, kui ka siis kui soovid esmakordselt proovida midagi uut. Jooga jaoks pole tähtis, mida oled eelnevalt teinud või missugune on sinu kehakuju. Jooga aktsepteerib sind täpselt sellisena, nagu sa oled. Jooga jaoks on vaja ainult pühendumist ja kohalolu, kõik muu tuleb ajaga. Jooga mõjub hästi sinu kehale, meelele ja hingele, pakkudes vaimset kosutust ning kehaliste pingete vabanemist.

Loe edasi »

august 2019

Treening. Teraapiline Hatha jooga tund “polaarsus ja tasakaal” – Karolin Tsarski

Esmaspäev, 12. aug., kell 17:3020:30
Kirna mõis, Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map

Jooga üks eesmärke on leida endas sisemine tasakaal. Ha tha jooga tähendab päikese ja kuu joogat, ehk praktikat, mille eesmärk on viia inimese sees olevad mees ja naisenergiad tasakaalu. Räägime lahti jooga perspektiivi polaarsusest ja tasakaalust ning vaatame ka seda, kuidas toitumine ja toitained mõjutavad meie sisemist tasakaalu. Praktikas keskendume tehnikatele, mis on spetsiifiliselt tasakaaluga seaotud. 

Loe edasi »

Treening. Teraapiline Hatha jooga tund “emotsioonid, seksuaalsus ja sublimatsioon” – Karolin Tsarski

Esmaspäev, 26. aug., kell 17:3020:30
Kirna mõis, Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map

Emotsioonid ja seksuaalsus on kaks tugevat mõjutajat meie igapäeva elus. Vaatame nii jooga kui ka tänapäeva teaduse perspektiivist, mis on emotsioon ning võimalusi, kuidas emotsioonidega hakkama saada. Samuti käsitleme joogalikku perspektiivi seksuaalenergiast. Praktikas keskendume sublimatsioonile, ehk tehnikatele, kuidas kasutada emotsioonide või seksuaalenergiat sügavamaks kõrgemaks arenguks.

Loe edasi »
+ Export Events