Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on möödas.

Lamamiskontsert. Gongiõhtu “Valguse tee”- Tiina Karjatse

Kolmapäev, 07. sept., kell 19:0021:00

NB! Võta kaasa joogipudel, pehme lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Saalis on õhutemperatuur sama kui õues. Riietu mugavalt!

Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. Koha kindlustab kontserdile registreerumine.

Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis  vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Toetuspileteid hinnaga 20€ on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt!

Olen Tiina Karjatse, muusik , gongimeister ja heliterapeut. Muusika ja helid on saatnud mind kogu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 8 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, kristallhelikausse, tiibeti helikausse, šamaanitrummi, koshi tuulekellasid, häält ja teisi harmooniliselt häälestatud muusikainstrumente. Eriti südantsoojendav on moosekandina erinevates kohtades rännates kohata saale, kus on ka klaver, sest klaverihelide lisamine kontsertmeditatsioonile avab imelisi uusi dimensioone ja rikastab kogemust. Kauni kõlaga Hermanni pianiino saab kindlasti rikkaliku kõlapinna ka seekordsel gongiõhtul Kirna Mõisa saalis.

Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on pannud mind tõesti uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. ❤️

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.

Soovitame tulla häälestumiseks varem kohale, et minna mõisapargi energiaallikatele ennast laadima, võtta lihtsalt sõõm värsket õhku, mis on hädavajalik elamaks täisväärtuslikku elu või nautida suurepärast Kirna mõisakohvikut. 

Oled südamest oodatud!

NB! Päevasele Väemaalimise töötuppa saad ennast registreerida siin.

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 07. sept.
Aeg:
19:00 – 21:00
Sündmus Categories:
, ,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud