Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

[Kohad täis!] Treening. Teraapiline Hatha jooga tund “Jooga põhiprintsiibid” – Karolin Tsarski

Esmaspäev, 01. juuli, kell 17:3020:30

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele.
Võta kaasa joogamatt ja pleed!
Teavitame registreerumise algusest ka Kirna Facebooki lehel.

Juulis ja augustis annab Isvara joogakooli õpetaja Karolin Tsarski Kirna mõisas neli jooga töötuba, millest igaüks koosneb nii loengust kui praktikast.

Igal korral keskendutakse erinevatele teemadele. Esimesel päeval 1. juulil on teemaks jooga põhiprintsiibid ja energiakeskused.

 

Jooga põhiprintsiibid ja energiakeskused

Räägime lahti kaks fundamentaalset jooga põhiprintsiipi, mis puudutavad inimese ja universumi omavahelist sidet, suhtlust ning toimimist. Selgitame, miks joogas ei ole painduvus oluline, vaid hoopis keskendumine. Seletame lahti, kuidas läbi jooga praktika saame parandada tervist, elukvaliteeti, ning luua sügav kontakt iseendaga. Vaatame ka läbi inimese energiakeskused ning kuidas nad mõjutavad meie mõttemaailma, emotsioone ning füüsilist tervist.

Siit töötoast saad:

– Teada algupärase jooga põhitõed, kuidas jooga tegelikult toimib.
– Mõistad, kuidas arendada endas soovitud omadusi ja parandada tervist läbi jooga praktika.
– Kogeda klassikalise hatha jooga praktikat

Tegemist on igaühele jõukohaste harjutustega, mis ei eelda varasemat kokkupuudet joogaga.Ühe töötoa kestus on 2h 45min.

Lisainfo

Riietus peaks võimaldama vabat liikumist. Tunnid toimuvad kas saalis või pargis, sõltuvalt ilmast. Kaasa palun võtta oma matt ja pleed ning soovi korral veepudel.

 

Karolin Tsarski

Karolin on vaimsuse ja jooga vastu huvi tundnud juba teismeeast, kui ta lubas endale, et kunagi ta joogaga ka tegelema hakkab. Karolin on lõpetanud The London School of Economics and Political Science antropoloogia eriala, kust sai inspiratsiooni tutvuda šamanismiga ning sealt edasi alustas ta joogaga ja läbis reiki, Hawaii lomi-lomi massaaži ja tantra kursuseid. 2011. aastal suundus ta intensiivsele joogakursusele  Mehhikos, mille põhjalik koolitus koondas tema jaoks erinevatest koolkondadest tulenevad vaimsuse sügavad tõed ühtseks ja loogiliseks tervikuks. Tänu joogateaduse kvaliteetsetele ja põhjalikele õpetustele otsustas ta jätkata jooga ning tantra õpinguid Eestis ning läbis 2014. aastal joogaõpetaja koolituse Tais. 2017. aastal õppis ja õpetas Karolin pool aastat Kolumbias ning omandas 2. astme edasijõudnud joogaõpetaja tiitli.

Detailid

Kuupäev:
Esmaspäev, 01. juuli
Aeg:
17:30 – 20:30
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõis
Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map
Telefon:
5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud