Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on möödas.

[Kohad täis!] Töötuba. Väemaalimine – Sven ja Katrin Saag

Kolmapäev, 03. aug., kell 12:0016:00

NB! Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Head uudised kõigile väemaalimishuvilistele! 🙂

Kirna mõisa sellesuvine eelviimane väemaalimine! Kõik on oodatud alates kella 12-st toetavatest energiatest pakatavat Kirna väeparki läbi suvise värvipaleti nautima. Teeme jalutuskäigu looduspargis ning park juhatab sind maalimispaigale. Räägime intuitiivsest maalimistehnikast ja maalid ise endale tervendava väepildi!

Kursust juhendavad maalikunstnikud Katrin ja Sven Saag. Mõlemad on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Maalikunstnike Liidu liikmed. 2017a. suvel oli suur rõõm vaadata nende ühisnäitust Kirna mõisas, ka praegu on Katrini ja Sveni tööd üleval nii Kirna mõisas kui seminarimajas.

Kõik vajalik materjal kohapeal olemas (värvid, pintslid, maalimisalus, molbertid), aga alati võib kaasa võtta oma lemmikpintslid 🙂 Iga osaleja saab endaga koju kaasa enda maalitud väepildi!

Materjalide ja kursuse tasu kokku on 25€ inimene.

Oled oodatud!

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 03. aug.
Aeg:
12:00 – 16:00
Sündmus Categories:
,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud