Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Töötuba. Väemaalimine – Sven ja Katrin Saag

Kolmapäev, 6. juuli 2022, kell 12:0016:00

NB! Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Head uudised kõigile väemaalimishuvilistele! 🙂

Kirna mõisa sellesuvine esimene väemaalimine! Kõik on oodatud alates kella 12-st toetavatest energiatest pakatavat Kirna väeparki läbi suvise värvipaleti nautima. Teeme jalutuskäigu looduspargis ning park juhatab sind maalimispaigale. Räägime intuitiivsest maalimistehnikast ja maalid ise endale tervendava väepildi!

Kursust juhendavad maalikunstnikud Katrin ja Sven Saag. Mõlemad on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Maalikunstnike Liidu liikmed. 2017a. suvel oli suur rõõm vaadata nende ühisnäitust Kirna mõisas, ka praegu on Katrini ja Sveni tööd üleval nii Kirna mõisas kui seminarimajas.

Kõik vajalik materjal kohapeal olemas (värvid, pintslid, maalimisalus, molbertid), aga alati võib kaasa võtta oma lemmikpintslid 🙂 Iga osaleja saab endaga koju kaasa enda maalitud väepildi!

Materjalide ja kursuse tasu kokku on 25€ inimene.

Oled oodatud!

Details

Date:
Kolmapäev, 6. juuli 2022
Time:
12:00 – 16:00
Event Categories:
,

Organizer

Kirna mõis
Phone:
+372 5647 8299
View Organizer Website

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud