Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Töötuba. Andestamise ring – Sirgi Tammik

Neljapäev, 11. juuni, kell 18:0020:00

Registreerumine avatakse 10 päeva enne sündmust!

Andestamise ringi eesmärk on aidata sul parandada omaenda haavu.

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist, ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

Andestamine on südame tervendamiseks – olla võimelised oma haavu tohterdama ise. Inimesed mõtlevad tihti, et andestamine on kingitus , mida teeme kellelegi teisele, aga tegelikult on see ennekõike kingitus, mida teeme iseendale.
Eesmärk on tagasi saada oma vabadus armastada, selle asemel et jääda minevikku vangi, jääda kinni sellesse, mida teised on meile öelnud või teinud.

Andestamine ei tähenda tingimata lepitust, sest selle jaoks on vaja kahte inimest. See sõltub kummastki inimesest, kas nad tulevad üksteisele poolele teele vastu. Kui teine inimene pole teadlikuks saanud, muutunud siis pole lepitus võimalik… Kuid andestus on.

Asja mõte on meid vabastada illusioonist, et teised inimesed omavad võimu meie sisemise seisundi määramisel. Läbi selle andestamise protsessi saame me tagasi oma vabaduse ja iseseisvuse. See on ka viis kuidas vabastada ennast uhkusest ja hinnangutest, võttes omaks alandliku hoiaku ja lastes lahti, mis meid enam ei toeta.

Olivier Clerc on sündinud Šveitsis Genfi linnas aastal 1961 ning elanud Prantsusmaal üle 30 aasta. Ta on 16 raamatu autor, mis on tõlgitud tosinasse keelde.

 

Andestamise ringi juhendab Sirgi Tammik, kes kirjutab enda tutvustuseks:

Olivier annab “Andestamise kingituse“ töötubasid paljusid prantsuse ja inglise keelt kõnelevates riikides. Alates aastast 2012 koolitab ta inimesi juhtima iseseisvalt “Andestamise ringe“. Eksisteerib neid üle 200 ja 12 erinevas riigis. Nüüdseks on ka Eestis esimesed 47 litsenseeritud läbiviijat, nende hulgas sain ka mina oktoobris 2018 tunnistuse “Andestamise ringi juhendamine“
Andestamise rituaali koostas Olivier inspireerituna omaenda kogemusest koos Don Miguel Ruiziga 1999 aastal. See leidis aset kui Olivier oli tõlkinud ja kirjastanud tema raamatu“Neli kokkulepet“ (raamat ka eesti keeles).
Suur huvi enesearengu vastu tekkis juba teismeliseeas. Nägin unenägusid üks-ühele ette, minu soovitud soovid täitusid täpselt nii, nagu tellisin. See oli veidi hirmutav, mis edasi?
1990. aastast hakkasin käima loengutel, seminaridel, koolitustel, lugesin läbi palju eneseabi raamatuid, aga oma elu väga hästi juhtida ei osanud. Allakäigust oli puudu täpselt nii palju, et oleksin kaotanud kõik, mis ma selleks hetkeks saavutanud olin. Aga minu hingel oli siiski plaan B, panin kahe jalaga pidurit, et päris põhja mitte jõuda. Taas tõustes sain aru, et teoorias olen tugev, kuid ainult sellest pole kasu.
2009. a. alates praktiseerin erinevaid tehnikaid enda elus ja tänaseks olen rahulikul rajal. Töötasin kaubandusvaldkonnas klienditeenindajana. Nautisin seda täiega, sest mul oli võimalus suhelda erinevate inimestega ja inimesed mulle meeldivad, nad on huvitavad.
Olen lõpetanud Intuitiivteaduste kooli.
2018 aastal läbisin kursuse ,,Mindfulness lastega ´´
Oktoobris 2018 läbisin koolituse ja sain tunnistuse “Andestamise ringi juhendamine“
Oktoobris 2019 lõpetan  3 aastase kursuse Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakooli TEADLIK MINA.

Oled väga oodatud osalema Andestamise ringis!

Detailid

Kuupäev:
Neljapäev, 11. juuni
Aeg:
18:00 – 20:00
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõisa seminarimaja
Mõisa tee 3, Kirna, Kirna mõisa seminarimaja
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Registreeru

Vabu kohti järel 150

Tribe Loading Animation Image

Kas soovid tühistada?

Siin saad oma registreerumise tühistada.