Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on möödas.

[Saal täitunud!] Tõnis Mägi “Vestlused Hermanniga” – Kirna mõisas

Pühapäev, 14. aug., kell 17:0019:00

Mis ühendab Tõnis Mäge ja Kirna mõisat?
Kas sa teadsid, et Kirna mõisa suures saalis asub Tõnis Mäe lemmik-pianiino Hermann, millega on ta loonud 95% oma lauludest?

See on ainulaadne kontsert, kus Tõnis Mägi esitab oma laule üle 100 aasta vanuse Kirna mõisa J.Hermanni klaveri saatel ja jagab erinevaid jutte oma lavaelust. 

Tõnisel on selle klaveriga eriline suhe. Täna Kirna mõisa saalis asuv J. Hermanni klaveri ajalugu ulatub aastasse 1920 ja ta on olnud mõisa omanike perekonna valduses. 

Tõnis Mägi ei vaja tutvustamist ning tema looming ei jäta külmaks kedagi. Igal ajastul on tema südamest loodud lauludel meile alati midagi olulist öelda. 
Tõnis ise ütleb kontserdi kohta: “Kirna kontsert tuleb ainulaadne. Mingil hetkel võin laulda ja mängida pala, mida ma pole ammu teinud. Vahele räägin juhtumisi pikast lavaelust, mille 55-es aasta täitus juunis.”

Tule ja naudi õhtut, kus kohtuvad J. Hermanni klaver, Tõnis Mägi looming ja Kirna mõisa saali kaduva hiilguse ajatu fluidum. 

Mõisahoone 2. korruse saal on unikaalne Eesti mõisate seas oma suuruse ja arhitektuuri poolest. Saali restaureerimine on kestnud aastaid ja täna on osaliselt restaureeritud saal jälle avatud vaid erilistele kontsertidele ning sündmustele ja sel õhtul saab seal nautida Tõnis Mäe hingestatud loomingut.

Osta pilet siin:

Enne kontserti on võimalik Kirna mõisakohvikus nautida maitsvat varast õhtusööki.
Broneeri laud siin.

Detailid

Kuupäev:
Pühapäev, 14. aug.
Aeg:
17:00 – 19:00
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299