Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Treening. Teraapiline hatha jooga tund: harjutused immuunsüsteemi tugevdamiseks – Silva Kirsimägi

Esmaspäev, 16. juuli, kell 18:0019:30

Treening. Teraapiline hatha jooga tund: harjutused selja lõdvestamiseks ja tugevdamiseks - Silva Kirsimägi

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele.
Võta kaasa joogamatt ja pleed!
Teavitame registreerumise algusest ka Kirna Facebooki lehel.

 

2. juulist kuni 23. juulini esmaspäeviti kell 18.00 kuni 19.30 toimuvad hatha jooga tunnid. Igal korral keskendutakse erinevatele teemadele. 2. juulil tehakse harjutusi selja lõdvestamiseks ja tugevdamiseks, 9. juulil stressi ja ärevuse leevendamiseks, 16. juulil immuunsüsteemi tugevdamiseks ning 23. juulil ainevahetuse ergutamiseks. Tegemist on igaühele jõukohaste harjutustega, mis ei eelda varasemat kokkupuudet joogaga.

 

Lisainfo

Riietus peaks võimaldama vabat liikumist. Tunnid toimuvad kas saalis või pargis, sõltuvalt ilmast. Kaasa palun võtta oma matt ja pleed ning soovi korral veepudel.

 

Silva Kirsimägi

Olen juhendanud jooga tunde alates 2012. aastast nii Türil kui Paides. Krija jooga I astme pühenduse sain 2008. aasta kevadel õpetaja Ingvar Villidolt (Iswharanandalt) ja sügisel II astme pühenduse õpetajalt Rudra Shivanandalt Ameerikast. Ajavahemikul 2011 kuni 2016 osalesin Lilleorus mitmetel Laurier-Pierre Desjardins´i joogateraapia kursustel. 2012 täiendasin end õpetaja Rudra Shivananda vaimse enesearendamise koolitustel. 2016 omandasin Indias Jitendra Das juhendamisel joogaõpetaja sertifikaadi joogakoolis „Patanjali International Yoga Foundation“.

Detailid

Kuupäev:
Esmaspäev, 16. juuli
Aeg:
18:00 – 19:30
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõis
Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map
Telefon:
5647 8299