Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kogupäeva loeng-töötuba. Konstellatsioonimeetodi tervendav mõju – Heldo Korbe

Laupäev, 08. sept., kell 11:0016:00

Kogupäeva loeng-töötuba. Konstellatsioonimeetodi tervendav mõju - Heldo Korbe

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele.
Tule kohale vähemalt 20 min varem, 10 min enne loengu algust sulgeme saali uksed, sest loengut kantakse otseülekandes üle ja sellel ajal peavad kõik olema oma istekohad leidnud.
Teavitame registreerumise algusest ka Kirna Facebooki lehel (et teade sinuni jõuaks, vajuta Kirna Fb lehel “Like”)
Loengu lõpus võimalus esitada lektorile küsimusi.
Soovid tasuta loengut oma kodukohta? Kui jah, siis vajuta siia.

 

Vaata Heldo videotervitust siit.
Loe värskest Maalehest “Heldo Korbe: enne saab see elu otsa, kui indiviid ärkab unenäost

 

Seekord on võimalik kogupäeva loengu kestel tutvust teha konstellatsiooni meetodi imelise tervendava mõjuga. Konstellatsioon on intuitiivne grupiteraapia meetod, mis võimaldab näha suuremat tegelikkust ja taibata, millised alateadlikud seosed ja dünaamikad mõjutavad meie erinevaid inimsuheteid. Iga inimene sünnib süsteemi (suguvõsa, ühiskond) ja see süsteem hakkab meid määratlema juba maast madalast. Sageli süsteem ei näe meie individuaalsust ega märka meie sügavamaid vajadusi. Sellest saab alguse sisemine lõhenemine ja iseendaga kontakti kaotamine. See omakorda mõjutab meie kõiki inimsuhteid ja võimekust ennast edukalt realiseerida. Konstellatsiooni meetodi eripäraks on see, et arvestab mõjutustega, mis võivad olla pärit kuni 7 põlve tagusest ajast.

Loengu hommikupoolses osas tutvustame meetodit, teeme paar näidisharjutust ning räägime lahti 3 olulist seadust, mis kõiki inimsuhteid valitsevad ja ilma milleta on raske leida elus harmooniat ja tasakaalu. Neid kutsutakse ka armastuse seadusteks, kuna nendega mitte arvestamine tõkestab armastuse voo inimsuhete vahel.
Pärast lõunapausi räägime, kuidas meie eelmiste põlvkondade saatused, elukäigud või haigussümptomid võivad meile üle kanduda kui suguvõsa süsteemis pole mõnda inimest või situatsiooni tunnistatud ega nendele õiget kohta antud. Samuti tuleb juttu sellest, mida saab igaüks ise teha, et katkestada soovimatute saatusemustrite kordumine põlvest põlve.

 

Ajakava:
  • 11:00 – 13:00 loengu I osa
  • 13:00 – 14:00 lõunapaus (suupisted ja bufee Kirna mõisakohviku poolt)
  • 14:00 – 15:30 loengu II osa
  • 15:30 – 16:00 küsimused / vastused

 

Heldo Korbe endast:
Heldo Korbe, 45 aastat vana. Olen 30 aastat käinud teadlikult oma vaimsel rajal. Viimased 10 aastat olen pühendunud konstellatsiooni meetodi õppimisele ja praktiseerimisele. Juhtinud ja osalenud paljudes konstellatsiooni gruppides. Olen aastaid tegelenud samanistlike rännakutega mõistmaks inimeseks olemise müsteeriumi. Konstellatsiooni meetod teeb nähtavaks tegelikkuse ja aitab päriselt oma elus midagi muuta.

Detailid

Kuupäev:
Laupäev, 08. sept.
Aeg:
11:00 – 16:00
Sündmus Categories:
,

Toimumiskoht

Kirna mõis
Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map
Telefon:
5647 8299