Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Loeng. Inimese terviklik tervis: viie tasandi tervis – Ville Jehe

Laupäev, 22. sept., kell 11:0013:00

Loeng. Inimese terviklik tervis: viie tasandi tervis - Ville Jehe

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele.
NB! Kuna saalis puudub küttesüsteem siis paluks riietuda vastavalt välistemperatuurile, sest saalis on sama soe kui õues:)
Tule kohale vähemalt 20 min varem, 10 min enne loengu algust sulgeme saali uksed, sest loengut kantakse otseülekandes üle ja sellel ajal peavad kõik olema oma istekohad leidnud.
Teavitame registreerumise algusest ka Kirna Facebooki lehel (et teade sinuni jõuaks, vajuta Kirna Fb lehel “Like”)
Loengu lõpus võimalus esitada lektorile küsimusi.
Soovid tasuta loengut oma kodukohta? Kui jah, siis vajuta siia.

Loe Ville Jehe värsket Maalehe artiklit: “inspiratsioon ja intuitsioon on raskesti kättesaadavad eelkõige just liigse mõttetegevuse pärast”

 

Kriya jooga teadus käsitleb inimest viie erineva tasandi süsteemina, kirjeldades loogiliselt ja praktiliselt inimese sisemaailma ehitust, suhteid, sõltuvusi, mõjusid ja potentsiaale, nende muutmise ja arendamise võimalusi. Selle järgi on kõigil: – füüsiline keha ja kõik mis selles sisaldub; – vitaalne tasand, mis on kogetav emotsioonide kaudu; – mentaalsus ehk tavamõistes mõistuse madalam osa kus toimub mõttetegevus; – intellekti tasand (teadlikkus, eristamine, taipamine, intuitsioon, inspiratsioon); – vaimne tasand, meie tegelik identiteet (tegelik Mina). Isiku areng saab toimuda vaid selliselt, et korrastatakse kõiki neid, sest vastasel juhul jäävad osad arengut takistama. Sama on tervisega – tervis saab pikaajaliselt ja stabiilselt vaid siis, kui tervisega tegeletakse terviklikult, ehk kōigil 5 tasandil. Jättes üks vōi teine tasand neist viiest tähelepanuta, levivad tasakaalutused varem vōi hiljem ka teistele tasanditele, muutes ka nende seisundid elu takistavaks. Kuna nende tasandite olemus on aga väga erinev, vajavad nad kõik täiesti erinevaid tööriistu.

 

Ville Jehe on ettevõtja, insener ja disainer. Eelkõige on ta aga praktik. Ta on olnud mitme eduka ja rahvusvahelise projekti (Uus Maa, Delfi jt) käivitaja ja juht ning osalenud ligi 40 ettevõtte sünni juures. Täna juhib ta oma investeeringute portfelli, kuhu kuulub näiteks nii mehhatrooniliste lennuvahendite arendamise, küberturva kui ka toitlustusteenuse ettevõtteid. Lisaks ettevõtlusele on Ville kaasabil käivitatud mitmeid ühiskondlikke liikumisi ja organisatsioone. Viimastel aastatel on sagenenud esinemised erinevatel seminaridel ja konverentsidel, kus Ville on jaganud oma kogemusi nii äripraktikast kui ka enda sisemaailma arendamisest, sealhulgas õpetanud Teadliku Muutuse Kunsti kursusi ettevõtjatele ning pidanud teadlikkuse kasutuse loenguid erinevates ettevõtetes ja haridusasutustes. Teadlikkuse juhtimise ja arendamise teemad on saanud Ville igapäeva elu osaks nii isikliku arengu kui ka teiste juhendamise koolitamise mōistes.

 

Samal päeva veel kl 14 loeng “Toitumine ja loodusravi ülekaalu ja veresuhkru tasakaalutuse puhul” – Liis Orav: 
 
Loengute vaheajal võimalik nautida Kirna mõisakohviku hõrgutisi 🙂 

Detailid

Kuupäev:
Laupäev, 22. sept.
Aeg:
11:00 – 13:00
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõis
Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map
Telefon:
5647 8299