Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[Kohad täis!] Lamamiskontsert. Pööripäeva gongikontsert ja ülemineku rituaal – Lilia Märtmaa ja Deniss Vinogradov

Kolmapäev, 22. sept. 2021, kell 19:0022:00

NB! Võta kindlasti kaasa pehme mugav lamamismatt ja soe pleed, magamiskott vms, sest helisid nauditakse põrandal lamades ja õhutemperatuur saalis on sama mis õues (hetkel ca 10C).
Riietu soojalt ja mugavalt sest kontserti pikkus on 3h!

Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. Koha kindlustab kontserdile registreerumine.

Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis  vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Toetuspileteid hinnaga 25€ on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt! NB! Kontserdi pikkus kuni 3h!

Sügispööripäev on astronoomilise sügise algus, päev võrdub ööga. Aastatuhandete vältel on see päev, nagu ka teised pööripäevad, omanud olulist tähendust meie esivanematele, kes elasid harmoonias emakese Maaga, alludes looduse tsüklitele. Sügisel inimesed tänasid maaemad saagi ja külluse eest aga samas valmistusid talve tulekuks.
Eelkõige on sügisene pööripäev seotud Metsaema ja Marjaema austamisega.

Pööripäeva gongikontserti ja ülemineku rituaali kogedes võite puhastuda, vabaneda mittevajalikust läbi töötatud energiatest, mis segab edasi liikumist ja seejärel on võimalus laadida end uute energiatega. See kõik võib aidata realiseerida teie taotlusega esitatud eesmärke.

Võtke kaasa paber ja pliiats, et kirjutada üles eesmärgid ja soovid eelseisvaks perioodiks. Te võite need ka varem juba kirja panna või lihtsalt läbi mõelda, mis on teie jaoks oluline.

  • Gongide ja muude muusikainstrumentide meeliülendavad helid viivad sügavasse lõdvestumise seisundisse, kus käivituvad organismi enesetervendamise protsessid
  • Keha ja meeled saavad kauaoodatud puhkust, stressi ja ärevuse tase taandub
  • Võib tekkida muutunud teadvuse seisund, kus tekivad imelised kujutlused, taipamised ja mittetavapärased lahendused sügavamast mõistmise tasandist
  • Meditatiivses seisundis saame ise ennast ümber programmeerida, vabaneda negatiivsetest mustritest ja häälestuda positiivsetele muutustele
  • Gongid täidavad ruumi miljonite helidega; selle taustal maalivad muinasjutulisi maastikke Tiibeti kristallkausid, kellad ja taevalik ülemhelide laul.
Programm:
  • Gongi portaali rituaal – üleminek uuele eluperioodile, andestamine, lahtilaskmine
  • Positiivsete eesmärkide külvamine Tiibeti laulvate kausside helipõllul
  • Helirännak – harmooniameditatsioon

Osalemiseks pole vaja ettevalmistust. See on igaühele kättesaadav praktika. Sa ei pea midagi tegema, on vaja lihtsalt lesida ja lubada enesel olla helides ning võtta vastu ilma hinnanguteta see kogemus, mis tuleb.

Kõlavad planetaarsed gongid, kellad, etnilised flöödid, keelpillid, tiibeti ja kristallhelikausid, ülemhelilaul.

Esinevad:
♫ LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV- gongimeistrid, heli- ja muusikaterapeudid, Tervendavate helide keskuse rajajad.

NB! Kontsert toimub Kirna mõisa suures saalis, kus õhutemperatuur on sarnane mis ões. Riietu vastavalt 🙂

Oled oodatud!

Details

Date:
Kolmapäev, 22. sept. 2021
Time:
19:00 – 22:00
Event Categories:
,

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud