Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[Kohad täis!] Papagoi Teater

Neljapäev, 22. juuli 2021, kell 18:0019:00

Kogu Baltimaades ainulaadne Papagoi Teater tuleb Kirna mõisa!!! Erakordne võimalus näha nii maailma suurimat papagoid aarat kui teisi vahvaid ja kirjusid papagoisid! Etenduse käigus näeb papagoisid lendamas, kuuleb lindude kohta palju põnevat ja saab nendega ka lähemalt suhelda. Elamus on vaatemänguline, emotsionaalne ning annab uusi teadmisi papagoide elust.

Eesti esimene ja ainus Papagoi Teater  pakub vaatamislusti nii suurtele kui väikestele. Olete oodatud eksootilist vaatemängu kogema kogu perega! Etendus kestab ca 45 min. Sündmus leiab aset mõisa teise korruse suures saalis. Osalejatel palume end meie kodulehe kaudu eelnevalt ette registreerida.

Tule ja avasta enda jaoks võrratu lindude maailm!

NB!! Pärast etenduse lõppu pakume külastajatele võimalust papagoidega koos ka pilti teha!

Piletid on müügil Kirna mõisas kohapeal tund enne etenduse algust. Piletid lastele 5eur ja täiskasvanutele 10eur. Alla 2-aastased lapsed on tasuta.

PS! Kui Sul mingil põhjusel ei ole siiski võimalik sündmusel osaleda, aga oled end juba kirja pannud, siis palume sellest meile teada anda kas vajutades registreerimisnupu kõrval “Kas soovid tühistada” või saata meile e-kiri. Täname väga.

Details

Date:
Neljapäev, 22. juuli 2021
Time:
18:00 – 19:00
Event Category:

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud