Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Lastejooga pühapäev – Kakaojooga

Pühapäev, 02. aug., kell 14:3016:00

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

Meeleolukas perepühapäev kutsub lapsi avastama mängulist ning põnevat lastejoogat: pooleteise tunni jooksul on võimalus tunnetada oma meeli, nautida võrratut kakaod ja tantsida südamest! Laste seiklusrännakut juhendab joogaõpetaja Madli Tiigirand.

Võimalusel soovitame lapsel osaleda sessioonis ilma täiskasvanuta, see laseb lapsel tulla välja igapäevasest tütre/poja rollist, olla autonoomsem. Samas kogeda uut olukorda ja suurendada isesesvust. Soovitav osalejate vanus on 5-15 aastat.

Enne joogasaali sisenemist valib iga laps ise, kuidas ta õpetajat tervitada soovib:kallistab, lööb patsu või teeb paar tantsusammu… See aitab leida sideme õpetaja ning on konkreetne märk sellest, et nüüd algab tund.

Me võtame igaks asjaks rahulikult aega, ei kiirusta. Seetõttu ka sessioonid 1,5 – 2 tundi: sissejuhatus ja sisseelamine, tegevus ise ning kokkuvõte/lõpetamine.

Kogu päeva jooksul on võimalik osaleda laste maalimistöötoas  ja värvida mandalaid. Vanematel on võimalus võtta aega iseendale, nautida maitsvat jamaika toitu, kreemikooki ja kohvi, lugeda raamatuid ning avastada Kirna mõisa aia ilu ja võlu.

Kaasa palume võtta hea tuju, avatud meel, ilmastikule vastavad riided ning joogasessioonis osalejatel ka alusmatt või pleed. Tegevused toimuvad nii sees kui väljas.

Detailid

Kuupäev:
Pühapäev, 02. aug.
Aeg:
14:30 – 16:00
Sündmus Categories:
,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud