Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on möödas.

Lamamiskontsert. Helikoodid – Artjom Kostjuk ja Denis Vinogradov – Kirna mõisas

Kolmapäev, 17. aug., kell 19:0021:00

NB! Võta kaasa joogipudel, pehme lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Saalis on õhutemperatuur sama mis õues. Riietu mugavalt!

Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. Koha kindlustab kontserdile registreerumine.

Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis  vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Toetuspileteid hinnaga 20€ on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt!

Hei armas sõber! Sinuni on jõudnud kutse helirännakule! Võid kutse edasi saata oma sõpradele, keda see kõnetab.

Sel korral on kokku tulnud kokku kaks helimaagi ja muusikut Artjom Kostjuk ja Denis Vinogradov.

Kutsume sind ühele mõnusale helirännakule, kus saad lõõgastuda helidevannis, kukkuda iseendasse ja meenutada kes sa päriselt oled läbi nende helikoodide.

Helirännak on lamamiskontsert, millega on võimalus kuulata ja tunnetada muusikat kogu oma kehaga. Keskendudes helidele ja täielikult lõdvestudes, saab meel rahuneda ja keha puhata. Helid läbistavad ka kehas olevaid blokeeringuid (sh kinnijäänud emotsioone, pingeid, mõttemustreid).

Helid kätkevad endas valguskoode, läbi mille on kaudu on võimalik jõuda sügavale sisekosmose rännakule ja ühendusse enda tõelise olemusega…. sinna, kus kaob aeg ja ruum.

Sellel maagilisel rännakul me rändame imelistel helide maastikel, mida saadavad gongid, kristallhelikausid, ülemhelid, joigumine, didgeridoo ning teised instumendid ja ka looperit ja efekte Lubades endal vajuda aina sügavamale ja sügavamale sellesse helikogemusse, saad sa üheks kõigega mis on. Sina oled lõputu, piiritu!

Esinevad:

♫ Artjom / Art I Am on DJ ja muusikaprodutsent, ta viib läbi helirännakuid, loob tantsulist ja meditatsiooni rännaku muusikat, teeb”string art” stiilis kunsti ja graafilist disaini. Artjomi muusika ja loominguga saad tutvuda siit: https://lnk.bio/artiam Tule koge seda kosmilist heliruumi. Tule ilma ootusteta !

♫ Denis Vinogradov on muusik-multiinstrumentalist, heliterapeut, dj, korraldaja, koolitaja Tervendavate keskuse rajaja. Juba 13 aastat tegelevad heliteraapiaga Tallinnas. Sertifitseeritud vibroakustilise massaaži terapeut, Jonathan Goldmani Helitervendajate Assotsiatsiooni liige.

Soovitame tulla häälestumiseks varem kohale, et mõisapargi energiaallikatel ennast laadida, võtta lihtsalt sõõm värsket õhku, mis on hädavajalik elamaks täisväärtuslikku elu, või nautida suurepärast Kirna mõisakohvikut. 

Oled oodatud!

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 17. aug.
Aeg:
19:00 – 21:00
Sündmus Categories:
, ,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud