Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Lamamiskontsert “Helide tempel” – belkanto virtuoos Nuann Kirna mõisas koos Lilia Märtmaa & Deniss Vinogradoviga

Kolmapäev, 13. juuli 2022, kell 19:0021:00

NB! Võta kaasa joogipudel, pehme lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Saalis on õhutemperatuur pisut jahedam kui õues. Riietu mugavalt!

Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. Koha kindlustab kontserdile registreerumine.

Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis  vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Toetuspileteid hinnaga 30€ on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt!

Vaimulike laulude ilu ja võlu koos heliteraapiliste pillidega.

Kutsume Sind müstiliste helide kontserdile, kus kõlavad arhhailised gongid, helikausid, etnilised flöödid ja Nuanni ingelik hääl.

13. juulil muutub Kirna mõisa suur saal helitempliks. Meie külaline on Anna Dotsenko, kellel on ingellik koloratuursopran. Ta esitab iidseid vaimseid laule, mis tervendavad ja teevad hingele pai, müstiliste gongide saatel.

Gongide ja hellikausside elusad helid aitavad käivitada sisemise enesetervendusprotsessi,  heliharmooniad loovad ja süvendavad emotsionaalset tasakaalu ja heaolu.  Erksad visuaalsed pildid tulevad otse alateadvusest.

Esinevad:

♫ NUANN (ANNA DOTSENKO) – Külalisena astub sel kontserdil üles ingelliku häälega Nuann, kes on belkanto (it. k „bel canto” ehk „ilus laul”) virtuoos. Selle muusikastiili ja laulmisviisi eripäraks on ülimalt meloodiline laulvus, kergus ja väljenduslikkus. Nuann elab praegu Lapimaal, kus tegeleb muusika salvestmise ja Saami  laulude uurimisega. Sel kontserdil te saate kuulata Nuanni uue albumi lugusid.

♫ LILIA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV – Tervendavate helide keskuse rajajad, muusikud-multiinstrumentalistid, heliterpeudid. Gongid, tiibeti ja kristallhelikausid, etnilised flöödid.

Oled oodatud!

Details

Date:
Kolmapäev, 13. juuli 2022
Time:
19:00 – 21:00
Event Categories:
, ,

Organizer

Kirna mõis
Phone:
+372 5647 8299
View Organizer Website

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud