Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Lamamiskontsert. Helirännak – Südamega hingamine

Kolmapäev, 07. aug., kell 18:3020:30

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele.
Registreerimine avatakse 7 päeva enne, siinsamas sündmuse lehel.
NB! Võtke kaasa oma lamamisalus ja pleed (tekk).
Teavitame registreerumise algusest ka Kirna Facebooki lehel.

 

Kutsume teid Kirna mõisa helirännakule teemal “Südamega hingamine”. Seda iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid pikale reisile ürghelide ilmaruumi. Õppima olema oma tegelikkuse looja. Leidma ühendust oma juurtega ja tulevase potentsiaaliga – kõikvõimaluste ookeaniga.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline resonants põimub omavahel kokku luues näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

 

Merkaba Soundhealingust

Teile esinevad Artjom ja Simo Merkaba Soundhealingust. Kelle ülesanne on hoida ruumi läbi helide. Kõlab matemaatiline, tervendav muusika, mille vibratsioon ja resonants on kehas olevate rakkudega harmoonias.

Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

NB! Oled oodatud ka siis, kui varem ei ole sellisel sündmusel osalenud, aga sisemine soov oleks 🙂

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 07. aug.
Aeg:
18:30 – 20:30
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõis
Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map
Telefon:
5647 8299