Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Kärt Tomingas: KONTSERT “KÜLLUSE KUTSE!”

Reede, 09. okt., kell 18:0019:00

Foto: Merlis Lätti
Kontsert on annetuslik, vastavalt iga osaleja soovile ja võimalusele toetada Kirna mõisa suure saali restaureerimistöid. Tasuda saab nii sularahas, kaardiga kui ülekandega Kirna mõisa kontole:
– suurtoetaja küllusepilet – 50€
– rõõmu ja tänupilet – 20€
– toetajapilet – 10€

Oled väga oodatud kaunile sügisõhtu kontserdile Kirna mõisa võlvsaalis. Selles imelises hetkes jagab Kärt oma muusikat, loomingut, kirge tänutäheks siin Kirnas kogetud energiavahetuse eest. Kui Sa tunned, et soovid olla osaline selle õhtu ilus, värvides ja külluse loomises, siis oled väga oodatud osalema ja toetama mõisa suure saali restaureerimist.

Kärt Tominga ja Are Jaama tänukontsert “Külluse kutse” pakub tõelist muusikalist rännakut läbi helide ja sõnumite mõisa võlvkaarte all. Tema muusika on folkrockilik ning kaldub kohati alternatiivi kaudu jazzi, väärtustades emakeelset sõnumit. Kontsert moodustab ühe muusikalise terviku, kestab kokku tund aega ja on ilma vaheajata.

Sellest tulenevalt palume saabuda aegsasti, et varustada end sooja kakao, kohvi, teetassiga. Enne kontserti on imetabane võimalus kogeda sügisvärvides aiailu ning einestada mõisakohvikus. Soovitav on kaasa võtta isiklikud soojad pleedid.

Kärt Tomingas on laulja ja laululoojana välja andnud neli autorikogumikku: “Korallid”, “Sinine kivi”, “Sinisilmselt. Lood ja laulud” ja “Tähistus”. Pärast kontserti on võimalus sularaha eest soetada nii Kärt Tominga kui Are Jaama signeeritud autorikogumikke.

Kuula Kärdi muusikat:

“Vihm”: https://soundcloud.com/k-rt-tomingas/vihm

“Korallid”: https://soundcloud.com/k-rt-tomingas/korallid

“Sinine kivi”: https://soundcloud.com/k-rt-tomingas/sinine-kivi

Samuti on Kärdi muusika leitav Spotify’st!

 

Kärdi foto: Merlis Lätti

Detailid

Kuupäev:
Reede, 09. okt.
Aeg:
18:00 – 19:00
Sündmus Category:

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Registreeru

Vabu kohti järel 21

Tribe Loading Animation Image

Kas soovid tühistada?

Siin saad oma registreerumise tühistada.