Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Hüpnoosirännak: Tervenda enda keha ja vaimu – Jane Nurklik

Pühapäev, 13. sept., kell 14:0016:00

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist, ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

Kas oled kuulnud ütlust: Lôpeta väljastpoolt otsimine, kôik, mis Sul vaja, on juba Sinu sees olemas. Vaja see vaid üles leida ja sellega ühendus saada.

Aga kuidas ?

Tule hüpnootilisele rännakule kaunisse ürgsesse kohta, kus kôik saab vôimalikuks ja leiad tee enda peidetud ressurssideni.  Rännak algab väikese teoreerilise osaga sellest mis on hüpnoos, enesehüpnoos ja kuidas seda kôige paremini eeloleval rännakul ja üldiselt, igapäevalselt, enda heaolu heaks kasutada.  Saa ühendus iseenda, enda kehaga – sellega, kes Sa tegelikult oled kui kôik ümbritsev, hirmud, kaitsemehhanismid, ôpitud uskumused ja muu kôrvale jätta.

Millist omadust, tarkust vôi jôudu on Sinul hetkel vaja, et elu oleks voolavam, kergem, muretum, rôômsam ? Kas on vaja lahti lasta teatud ideest, uskumusest, käitumisviisist, kellestki, keda enam sinu elus ei ole ? Kas on vaja lahti lasta millestki, mis möödanik, aga ikka nagu tolgendaks teel kaasas ja raskendaks sammu ? Andestada endale vôi kellelegi teisele ? Uusi eesmärke seada? Puhastuda vanast ja alustada uuelt lehelt ? Juurduda ? Jôudu ammutada ?

Naase rännakult täis jôudu, inspiratsiooni, rôômu, julgust edasi minna, ning vastu astuda hirmudele, stressile, väsimusele.

Reisilt kaasa ka mônus ja lihtsalt kasutatav tööriist, mis aitab luua igapäevaselt just sellist reaalsust, mida ise soovid.

Reisijuhiks Pariisis tegutsev hüpnoterapeut Jane Nurklik, saatjaks shamaanitrumm ja muud muusikainstrumendid, mille vibratsioon aitab luua hüpnootilise ôhkkonna, milles kôik saab vôimalikuks.

Vôta kaasa suur soov teha endale üks hiiglama lahe kingitus, motivatsioon, avatud meel, lapselik valmisolek proovida ja avastada. Pane selga mugav ja soe riietus. Sinu füüsiline keha istub rännaku ajal toolil 🙂

Lôpeta ootamine, et keegi teine tule sinu sees süütaks. Sul on endal tikud olemas !

 

Jane Nurklik iseendast:

Liaks hüpnoosile ja enesehüpnoosile, tegelen igapäevselt ka erinevate keha ja vaimu ravimeetoditega, ning koolitan end pidevalt selles vallas viimased kümme aastat juba. Mind huvitab eriti keha-vaimu terviklikkus läbi igapäevase elustiili – hingamise, liikumise, olemise, suhtlemise, erinevate tegevuste… Ouliseks vôtmeks tasakaalu saavutamisel ja tervenemisel on minu arvates enda loovuse vallapäästmine ja selle arendamine (tants, laul, muusikainstrumendid, maalimine, keraamika jne).
Lisaks paljudele hüpnoosikoolitustele (ARCHE olen koolitanud end ka järgmistes valdades: NLP, Ritmo® (mis on EMDR (Eye movement Desensitization and Reprocessingu meetodist arendatud), Reiki, erinevad jooga ja mediteerimismeetodid, iidsed kultuurid ja nende ravimeetodid, energeetika jne.
Olen olnud 16 aastat Eestist eemal. Sattusin Andragoogika (täiskasvanute koolitamine) ôpingute ajal Tallinna ülikoolis vahetusüliôpilaseks Hispaaniasse. Hiljem töötasin seal ning Prantsusmaal personalinduse ja täiskasvanukoolituse vallas. Hetkel resideerun Prantsusmaal ning töötan hüpnoterapeudina. Olen lôpetanud ühe maailma tuntuima hüpnoosikooli ARCHE Formation ning osalen pidevalt nende jätkukoolitustel, teadustegevuse klubis ning personaalcoachingutel, mis on môeldud terapautidele. Olen ka vabatahtlik terapeut organisatsioonis Les Hypnos du Coeur (tôlkes : südamehüpnoterapeudid), mis pakub seansse hädasolijatele.
Eestis olen enesearendamise ning hüpnoosiga seotud üritusi korraldanud ning teinud seansse (kohepeal ning interneti teel) Tallinnas, Paides ja Türil alates 2017 a.

Detailid

Kuupäev:
Pühapäev, 13. sept.
Aeg:
14:00 – 16:00
Sündmus Categories:
,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud