Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Helirännak “Vaikne Ookean”

Kolmapäev, 11. aug., kell 19:0020:30

Kutsume teid Kirna mõisa helirännakule, milles oleva energia taotlus on luua tasakaalu kogu meie keha süsteemides. Seeläbi me õpime hõlpsamalt kogema oma loomingulist jõudu ja suudame end ära maandada hetkel maailmas toimuvate protsesside keskel.

Helisid toetab võimas vee element, mille haldajad on meiega ruumis kohal läbi Neptuuni gongi.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline kooskõla põimib omavahel kokku näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Heliteraapia aitab lõõgastada keha, pingetest vabaneda ja stressi maandada. Helidel on omadus muundada ajulainete pikkust. Läbi aju hakkavad kehas toimuma protsessid, mis käivitavad rakkude taastumise, mõtete puhastumise ja aitavad närvisüsteemil rahuneda.

Teile kõlavad imelises Kirna mõisas gongid, kristallhelikausid, didgeridoo ja trummid. Mõisas olev energia aitab aktiveerida nii ülemised kui ka alumised keskused. Maa gong aitab manifesteerida meie soove ja Neptuuni gong loob jõulise voolu.

Teile hoiavad helidega ruumi Simo Santeri ja Mirjam Virtanen, kes on koos olnud tervendavate helide teel. Kasutades vajadusel keha väestavaid praktikaid ja eeterlike õlide toimet, et jõustada seansse.

NB! Võta kaasa mugav lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Riietu mugavalt ja võta kaasa puhast joogivett. Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust.

PS! Registreerumine avatakse nädal enne sündmuse algust.

Toetuspileteid hinnaga 15eur on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt!

Soovitame saabuda aegsasti, et veeta aega Kirna energiapargis ning nautida parimaid palasid Kirna mõisakohvik menüüst! Kohvik on avatud 11.00-19.00.

PS! Kui Sul mingil põhjusel ei ole siiski võimalik sündmusel osaleda, aga oled end juba kirja pannud, siis palume sellest meile teada anda kas vajutades registreerimisnupu kõrval “Kas soovid tühistada” või saata meile e-kiri. Täname väga.

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 11. aug.
Aeg:
19:00 – 20:30
Sündmus Categories:
,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299