Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Helirännak “Vaikne Ookean” – Simo Santeri ja Mirjam Virtanen

Kolmapäev, 11. aug. 2021, kell 19:0020:30

NB! Võta kaasa joogipudel, mugav lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Riietu mugavalt. Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust. Koha kindlustab kontserdile registreerumine.

Kui pärast registreerumist selgub, et ei õnnestu siiski sündmusel osaleda, siis  vajuta registreerimisnupu kõrval olevale lingile “Kas soovid tühistada” või saada meile tagasi registreerimist kinnitav e-kiri loobumise sooviga, et anda võimalus osalemiseks kellelegi teisele.

Toetuspileteid hinnaga 15€ on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt!

Kutsume teid Kirna mõisa helirännakule, milles oleva energia taotlus on luua tasakaalu kogu meie keha süsteemides. Seeläbi me õpime hõlpsamalt kogema oma loomingulist jõudu ja suudame end ära maandada hetkel maailmas toimuvate protsesside keskel.

Helisid toetab võimas vee element, mille haldajad on meiega ruumis kohal läbi Neptuuni gongi.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline kooskõla põimib omavahel kokku näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Heliteraapia aitab lõõgastada keha, pingetest vabaneda ja stressi maandada. Helidel on omadus muundada ajulainete pikkust. Läbi aju hakkavad kehas toimuma protsessid, mis käivitavad rakkude taastumise, mõtete puhastumise ja aitavad närvisüsteemil rahuneda.

Teile kõlavad imelises Kirna mõisas gongid, kristallhelikausid, didgeridoo ja trummid. Mõisas olev energia aitab aktiveerida nii ülemised kui ka alumised energiakeskused. Maa gong aitab manifesteerida meie soove ja Neptuuni gong loob jõulise voolu.

Teile hoiavad helidega ruumi Simo Santeri ja Mirjam Virtanen, kes on koos olnud tervendavate helide teel. Kasutades vajadusel keha väestavaid praktikaid ja eeterlike õlide toimet, et jõustada seansse.

Kontsert toimub Kirna mõisa suures saalis, kus õhutemperatuur on sarnane mis ões. Riietu vastavalt 🙂

Oled südamest oodatud!

Details

Date:
Kolmapäev, 11. aug. 2021
Time:
19:00 – 20:30
Event Categories:
,

Organizer

Kirna mõis
Phone:
+372 5647 8299
View Organizer Website

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud