Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Helirännak “Tahtejõud” – JÄÄB ÄRA!

Kolmapäev, 02. sept., kell 18:3020:30

LAMAMISKONTSERT JÄÄB ÄRA!
Ettenägematutel asjaoludel lükkub sündmus edasi. Huvilistel palume jälgida meie kodulehte ja fb.

—————-
NB! Võtke kaasa oma lamamisalus ja pleed (tekk).
Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist, ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

Kutsume teid Kirna mõisa lamamiskontserdile ehk helirännakule, milles oleva energia taotlus on anda parim võimalik loomisruum inimkonnale, et teadvuse kihid saaksid helivanni ajal puhastuda ja ühisteadvuses olevad loovad energiad saaksid aktiveerida liigimälu.

Suunates koostöö lahendustele tekib loominguline mänguruum, mis tõstab meie võimet ühiselt tasakaalukate tegevuste täideviimiseks ja nende viljade noppimiseks.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga, kus erinevate sageduste vaheline resonants põimub omavahel kokku luues näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga, kus erinevate sageduste vaheline resonants põimub omavahel kokku luues näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Teile esinevad Artjom ja Simo Merkaba Soundhealingust. Helidel on keha tasakaalustav, puhastav ja verd elustav toime. Matemaatiline ja loominguline ruum saavad üheks.

Selline muusika toidab vaimu, keha ja hinge. Luues kolmiksüsteemi, mis on elust enesest terviklik nagu loodusejõud, millega inimkeha täielikkuses suhestub.

NB! Võta kaasa mugav lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Riietu mugavalt ja võta kaasa puhast joogivett. Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust.

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 02. sept.
Aeg:
18:30 – 20:30
Sündmus Categories:
,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299