Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[Kohad täis!] Helirännak “Loova Jõu Äratamine”

Kolmapäev, 21. juuli 2021, kell 19:0020:30

Kutsume teid Kirna mõisa helirännakule, milles oleva energia taotlus on anda kõige parim võimalik loomisruum inimkonnale, et teadvuse kihid saaksid helivanni ajal puhastuda ja ühisteadvuses olevad loovad energiad saaksid aktiveerida liigimälu.

Suunates koostöö lahendustele tekib loominguline mänguruum, mis tõstab meie võimet ühiselt tasakaalukate tegevuste täideviimiseks ja nende viljade noppimiseks.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline kooskõla põimib omavahel kokku näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Heliteraapia aitab lõõgastada keha, pingetest vabaneda ja stressi maandada. Helidel on omadus muundada ajulainete pikkust. Läbi aju hakkavad kehas toimuma protsessid, mis käivitavad rakkude taastumise, mõtete puhastumise ja aitavad närvisüsteemil rahuneda.

Teile kõlavad imelises Kirna mõisas gongid, kristallhelikausid, didgeridoo ja trummid. Mõisas olev energia aitab aktiveerida nii ülemised kui ka alumised keskused. Maa gong aitab manifesteerida meie soove ja Neptuuni gong loob jõulise voolu.

Teile hoiavad helidega ruumi Simo Santeri ja Mirjam Virtanen, kes on koos olnud tervendavate helide teel. Kasutades vajadusel keha väestavaid praktikaid ja eeterlike õlide toimet, et jõustada seansse.

NB! Võta kaasa mugav lamamismatt ja pleed, sest muusikat kuulatakse põrandal lamades. Riietu mugavalt ja võta kaasa puhast joogivett. Helirännakul võib osaleda igaüks, see ei nõua mingeid eelteadmisi ega spetsiaalset ettevalmistust.

Toetuspileteid hinnaga 15eur on võimalik soetada 1h enne algust kohapealt!

Soovitame saabuda aegsasti, et veeta aega Kirna energiapargis ning nautida parimaid palasid Kirna mõisakohvik menüüst! Kohvik on avatud 11.00-19.00.

PS! Kui Sul mingil põhjusel ei ole siiski võimalik sündmusel osaleda, aga oled end juba kirja pannud, siis palume sellest meile teada anda kas vajutades registreerimisnupu kõrval “Kas soovid tühistada” või saata meile e-kiri. Täname väga.

Details

Date:
Kolmapäev, 21. juuli 2021
Time:
19:00 – 20:30
Event Categories:
,

Organizer

Kirna mõis
Phone:
+372 5647 8299
View Organizer Website

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud