Kirna
mõis ja park
Loading Events

« All Events

Heategevuslik veiniõhtusöök Kirna mõisakohvikus – Loire’i org – aitame Ferkle Prantsusmaale kondiitrikooli!

Neljapäev, 30. nov., kell 19:0022:00

Kirna mõisakohvikus saavad sel sügisel kokku prantsuse peen toidumaailm ja hoolikalt valitud veinid. Kulinaarsed rännakud viivad meid Prantsusmaa omanäolistesse piirkondadesse ning kogenud sommeljeed jagavad põnevaid lugusid sealsest hinnatud veinikultuurist.

Ferkle Kalaus on Kirna mõisakohviku noor koogivõlur, kes asub uuel aastal õppima Pranstusmaa kulinaaria instituuti Gastronomicom, et saada maailma parimaks kondiitriks. Kogu veiniõhtu tulu läheb Ferkle õppefondi!

Neljapäeval, 30.novembril kell 19-22 viib selle aasta viimane heategevuslik neljakäiguline veiniõhtusöök meid Loire’i oru veinidega tutvuma. Loire`i jõe org on kuulus oma imepäraste lossidega, milledel kümneid torne või ehitatud jõgedele. Kuid samuti on piirkond kuulus veinipiirkonnana, kust sai alguse Sauvignon Blanc ja koosneb paljudest tuntud väiksematest piirkondadest ja armastatud veinidest. Reisijuhiks sommeljee Kalev Vapper.

Õhtusöögil pakutakse 4 erinevat veini Loire’i oru piirkonnast, mis sobitatakse kokku sama piirkonna toitudega. Desserdi valmistab Kirna mõisakohviku magusameister Ferkle!

 

Osta veiniõhtusöögi pilet siin

 

Menüü:

Sööme värskeid austreid, grillitud kitsejuustu ja röstitud punahirve fileed. Täpne menüü ilmub siia õige pea 🙂

 

Piletid õhtusöögile saab soetada pood.kirna.ee, lisainfot jagab Ferkle telefonil 55669474.

 

Olete südamest oodatud imelisele maitserännakule Kirna mõisakohvikus! Naudime elu ja aitame üheskoos Ferkle Prantsusmaale kondiitrikooli!

Details

Date:
Neljapäev, 30. nov.
Time:
19:00 – 22:00

Venue

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Phone:
+372 5647 8299