Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Hatha jooga – Madli Tiigirand

Teisipäev, 1. dets. 2020, kell 19:0020:15

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

Oled oodatud Hatha jooga tundi. Iga tund on eri nägu ning keskendume erinevatele kehapiirkondadele. Kindlasti on sul igas tunnis võimalik kogeda nii pingutust kui ka lõdvestust, hingamisharjutusi ja meditatsiooni. Meie keha ja meel on alati ühendatud. Nii nagu emotsionaalsed pinged võivad tekitada valu või pingeid kehas, saame me teadliku füüsilise liikumise kaudu suurendada ka enda sisemist rahu ja pingetel minna lasta.
Tundi on oodatud kõik, olenemata sellest kas oled varasemalt joogaga kokku puutunud või mitte. Jooga tähendab Sanskriti keeles liitu/ühendust, ilma hinnanguteta. Joogas ei ole oluline kui hästi sa paindud. Kingi endale aega, et tulla joogamatile ja tunda, mitte saavutada.

Praktika käigus korrigeerin asendeid ja pakun erinevaid modifikatsioone, et igaüks leiaks enda jaoks kõige õigema praktika just sellel päeval.

Lisainfo

Palun võta kaasa joogamatt. Kanna riideid, milles saad mugavalt liikuda. 2-3 tundi enne tulekut on soovitatav mitte süüa.

Madli Tiigirand iseendast:

Jooga tuli minu ellu tasakesi. Alustasin joogatundides käimisega kui elutempo oli kõige kiirem ja pingelisem. Katsetasin erinevaid stiile ja erinevaid treenereid. Mõnikord armastasin joogat rohkem, teinekord vähem. Lõplikult võitis jooga minu südame aga siis kui hakkasin tunnetama joogat kui miskit muud lisaks lõõgastavale treeningule. Matil toimuv on minu jaoks kõige ausam ja armastavam aeg, samas täis lõputuid üllatusi. Iga kord praktiseerides võtan justkui uue tühja lõuendi, teadmata milline pilt sellele lõpuks maalitud saab. 15 minutiline praktika ei ole halvem kui 90 minutiline praktika. Jõuline Ashtanga jooga ei tee mind kuidagimoodi paremaks kui süvalõdvestav jooga Nidra. Enda teekonna loomuliku jätkuna jõudsin õppima soojade südamete mekasse Indoneesias, kus omandasin värskelt selle aasta alguses joogaõpetaja sertifikaadi. Koju tulin veelgi suurema sooviga kogetut teistega jagada.

Ootan Sind väga maagilisse Kirna mõisa, et vähemalt kord nädalas võtta aeg endale kõige tähtsama inimese- iseenda- jaoks ning jätta suure mõisaukse taha kohustused, ootused ja hinnangud.

Detailid

Kuupäev:
Teisipäev, 1. dets. 2020
Aeg:
19:00 – 20:15
Sündmus Categories:
,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud