Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

[Kohad täis!] Esmakordselt Kirna mõisas – šamaanirännak koos päris elava rebasega!

Laupäev, 23. nov., kell 14:0017:00

Võta rännakuks kaasa madrats ja pleed. Töövahendid meisterdamiseks saab kohapealt.
Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist, ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

 

Paljud meist on käinud rännakul kohtumas oma väelooma vaimuga. Aga tõenäoliselt ei ole sind kunagi varem rännakul saatnud päris ehtne elus rebane!

Laupäeval, 23. novembril on Kirna mõisas võimalik kogeda midagi erakordset tunnetades tõelist rebase olemust armsa rebasepoisi Reebuse abiga. Reebus ei ole toodud metsast, ta on karuslooma järglane ja 40 päevaselt päästetud ära farmielust. Reebus on loomult leebe ja sõbralik ning kuigi ta on juba neli aastat elanud lahke Reti Toriella kodus, on tal säilinud kõik metslooma instinktid ja käitumine. Reebusel on tänaseks juba mitmeid kogemusi inimestega rännakutel käimisega.

Kuna rebane on Reti hingeloom, siis on temaga koos oldud aeg olnud väga tähenduslik ja õpetlik. Reti tunneb, et nüüd on aeg, kus võib oma kogemusi jagada teistega ja samas pakkuda võimalust lähemalt suhelda elusa rebasega. See on nagu ikka šamaanirännak väeloomaga, aga siin minnakse rännakule koos päris rebasega, kohtuma rebase vaimuga ja saama tema teadmisi ja kogemusi.

Rebast peetakse taiplikuks ja väga kohanemisvõimeliseks. Ta elab looduses metsa ja aasa piirimail, sobitudes osavalt erinevate oludega. “Kaval nagu rebane” käib inimese kohta, kes oskab kasutada oma vaistu, olla vajadusel silmatorkamatu ja sobituda uute olukordadega kaotamata seejuures iseennast, oma nägu ja oma tõde. Tasakaalust väljas rebase energias inimene võib aga kergesti astuda üle piiri ja muutuda lihtsaks petiseks ja valetajaks.

Rebaserännakul oleme turvalises ruumis, kus anname võimaluse kõigile rändajatele valida talle omane olemisviis, kas mõnusasti lamades või vaikselt ringi nuuskides. Pärast rännakut on võimalus valmistada maisest kehast lahkunud rebaste luudest ja nahast endale väe ehteid, kuhu rännakul kogetu kaasa püüda (endale valitud materjalid lisatasu eest sularahas).

 

Reti Toriella juhendatud rebaserännak on hoitud ja turvaline. Kui vajad tasakaalustatud rebase energiat enda ellu, siis oled südamest oodatud sellele maagilisele õhtule!

Rännak kestab ca 2 tundi, pärast seda saab veel tund-poolteist endale ehet meisterdada.

 

Detailid

Kuupäev:
Laupäev, 23. nov.
Aeg:
14:00 – 17:00
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Kirna mõis
Kirna küla
Türi vald, Järva maakond 72231
+ Google Map
Telefon:
5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud