Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Mantrate kooslaulmine – Jane Nurklik

Kolmapäev, 22. juuli, kell 18:3020:15

Tänupanus vabatahtlik annetus vastavalt võimalusele:
– saad oma eluga kenasti hakkama ja toetad rõõmuga ka teiste osalemist ning Kirna mõisa restaureerimistöid – al. 20€
– saad oma eluga kenasti hakkama – 15€
– rahaliselt on su elus veidi kitsas ja vajad toetust – 10€

Kutsume teid 22. juuli õhtul Kirna môisa mantraid kooslaulma.

Mantra on vibratsioon, millel on inimesele füüsiline ja vaimne môju. Palju on tehtud uuringuid sellest, kuidas ümbritsevad helid vôi väljaöeldud sônad meid môjutavad. Igal sônal, mis me lausume, on oluline tähendus ja jôud. 

Lihtsalt öeldes on mantrate laulmine kui heade môtete kordamine. Mantrate pühad silbid, mis on väga kôrge vibratsiooniga, vôimaldavad meil leida enda keskpunkt ning tunda rôômu,  ühenduse ja ühtekuuluvuse tunnet enda ja ümbritseva maailmaga. Hajuvad negatiivsed môtted, tunded ja emotsoonid. Alateadvusse külvatakse rahu, tasakaalu ja harmooniat, mis lahustab negatiivse energia. Sinu energia saab tôusta kôrgemale sagedusele.

Valisin kooslaulmiseks ja tunnetamiseks mantrad, mis mis pärit hinduismist, budismist, Kundalini joogast ning väelaulud erinevatest kultuuridest. Jagan teile kôikide mantrate sônad – küll näed, need on arusaadavad ja jäävad kergesti meelde 🙂

Kuigi vôôras keeles mantra môjub ka siis, kui sellest täpselt aru ei saa, räägin ka erinevate mantrate tähendusest.

Saadan teid shamaanitrummil, suupillil, rütmipillidel. Kui Sul on endal trumm vôi môni muu pill, siis vôid julgelt selle kaasa vôtta. 

Kui Sa tahaksid tulla, aga kôhkled vôi arvad, et ei oska laulda, siis tule ikka 🙂 Saad ka alguses teisi lihtsalt kuulata. Küll Sa näed, et lihtsad ja korduvad meloodiad ei vaja erilist lauluoskust, neid on mugav ja nauditav laulda. Eesmärk on luua üksteist toetav ja heatahtlik ôhkkond. Kogemus näitab, et sellised lauluringid on vabastanud nii mônegi laulukartusega osaleja 🙂 

Teeme koos väikese juhitud hüpnoosi seansi ning laulmise vahepeale mône vabastava hingamise harjutuse (pranayama).

Laulame istudes toolil vôi maas, sôltuvalt igaühe soovist. Tule mugavate riietega ja vôta pleed kaasa.

Mantrad ei ole seotud ühegi religiooni vôi liikumisega.

Jane Nurklik iseendast:

Lisaks hüpnoosile ja enesehüpnoosile, tegelen igapäevselt ka erinevate keha ja vaimu ravimeetoditega, ning koolitan end pidevalt selles vallas viimased kümme aastat juba. Mind huvitab eriti keha-vaimu terviklikkus läbi igapäevase elustiili – hingamise, liikumise, laulu, olemise, suhtlemise… Ouliseks vôtmeks tasakaalu saavutamisel ja tervenemisel on minu arvates enda loovuse vallapäästmine ja selle arendamine (tants, laul, muusikainstrumendid, maalimine, jne).Lisaks paljudele hüpnoosikoolitustele, olen koolitanud end ka järgmistes valdades: NLP, Ritmo®, Reiki, erinevad jooga ja mediteerimismeetodid, iidsete kultuuride ravimeetodid, energeetika alused jne. Elades suurema osa ajast Prantsusmaal, olen osalenud erinevates mantrate laulmise kollektiivides ning organiseerinud laulu- ja jagamisringe.

Detailid

Kuupäev:
Kolmapäev, 22. juuli
Aeg:
18:30 – 20:15
Sündmus Categories:
, ,

Korraldaja

Kirna mõis
Telefon:
+372 5647 8299
Koduleht:
www.kirna.ee

Toimumiskoht

Kirna mõis
Mõisa tee 5, Kirna
Türi vald, Järva maakond 72231 Eesti
+ Google Map
Telefon:
+372 5647 8299

Kõik kohad sellele sündmusele on täitunud